All pictures shown are for illustration purpose only. Actual product may vary.
Part Number: 227210-007
Altura Poroshell PFAS Column, 2.7µm, 2.1 x 100mm
Specification
| ID | 2.1 mm |
|---|---|
| Length | 100 mm |
| Manufacturer name | Agilent |
| Particle Size | 2.7 µm |
| Phase | Altura Poroshell PFAS |
| Phase Type | PFAS |
| Pore Size | 120 A |
| Type | Bioinert Column |