All pictures shown are for illustration purpose only. Actual product may vary.
Part Number: 5020-14085
Inertsil ODS-3 HP Column, 3µm, 3.0 x 50mm
Specification
| ID | 3.0 mm |
|---|---|
| Length | 50 mm |
| Manufacturer name | GL Sciences |
| Particle Size | 3 µm |
| Phase | Inertsil ODS-3 |
| Phase Type | C18 |
| Pore Size | 100 A |
| Type | Column |
| USP | L1 |