All pictures shown are for illustration purpose only. Actual product may vary.
Part Number: 5020-16359
InertSustain Phenyl Prep Column, 5µm, 7.6 x 50mm
Specification
| ID | 7.6 mm |
|---|---|
| Length | 50 mm |
| Manufacturer name | GL Sciences |
| Particle Size | 5 µm |
| Phase | InertSustain Phenyl |
| Phase Type | Phenyl |
| Pore Size | 150 A |
| Type | Column |
| USP | L11 |