All pictures shown are for illustration purpose only. Actual product may vary.
Part Number: 027403-007
Poroshell 120 PFAS Delay Column, 2.7µm, 4.6 x 30mm
Specification
| ID | 4.6 mm |
|---|---|
| Length | 30 mm |
| Manufacturer name | Agilent |
| Particle Size | 2.7 µm |
| Phase | Poroshell PFAS Delay |
| Phase Type | PFAS |
| Pore Size | 120 A |
| Type | Delay Column |