All pictures shown are for illustration purpose only. Actual product may vary.
Part Number: 186002353
ACQUITY UPLC BEH C18 Column, 130A, 1.7µm, 2.1 x 150mm, 1pk
Specification
| ID | 2.1 mm |
|---|---|
| Length | 150 mm |
| Manufacturer name | Waters |
| Particle Size | 1.7 µm |
| Phase | ACQUITY UPLC BEH C18 |
| Phase Type | C18 |
| Pore Size | 130 A |
| Type | Column |
| USP | L1 |