All pictures shown are for illustration purpose only. Actual product may vary.
Part Number: 186003539
ACQUITY UPLC HSS T3 Column, 100A, 1.8µm, 2.1 x 100mm, 1pk
Specification
| ID | 2.1 mm |
|---|---|
| Length | 100 mm |
| Manufacturer name | Waters |
| Particle Size | 1.8 µm |
| Phase | ACQUITY UPLC HSS T3 |
| Phase Type | AQ |
| Pore Size | 100 A |
| Type | Column |
| USP | L1 |