All pictures shown are for illustration purpose only. Actual product may vary.
Part Number: CAC-21.250.0510
Cannsep C Column, 100A, 5µm, 2.1 x 250mm
Specification
| ID | 2.1 mm |
|---|---|
| Length | 250 mm |
| Manufacturer name | SiELC |
| Particle Size | 5 µm |
| Phase | Cannsep C |
| Phase Type | Cannabis |
| Pore Size | 100 A |
| Type | Column |