All pictures shown are for illustration purpose only. Actual product may vary.
Part Number: 28105-254030
Hypersil BDS C18, 5um, 250 x 4mm, Column
Specification
| ID | 4.0 mm |
|---|---|
| Length | 250 mm |
| Manufacturer name | Thermo Scientific |
| Particle Size | 5 µm |
| Phase | Hypersil BDS C18 |
| Phase Type | C18 |
| Pore Size | 130 A |
| Type | Column |
| USP | L1 |