All pictures shown are for illustration purpose only. Actual product may vary.
Part Number: 30003-254630
Hypersil Silica, 3um, 250 x 4.6mm, Column
Specification
| ID | 4.6 mm |
|---|---|
| Length | 250 mm |
| Manufacturer name | Thermo Scientific |
| Particle Size | 3 µm |
| Phase | Hypersil Silica |
| Phase Type | Silica |
| Pore Size | 120 A |
| Type | Column |
| USP | L3 |