All pictures shown are for illustration purpose only. Actual product may vary.
Part Number: 5020-85336
Inertsil CN-3 Column, 3µm, 1.0 x 250mm
Specification
| ID | 1.0 mm |
|---|---|
| Length | 250 mm |
| Manufacturer name | GL Sciences |
| Particle Size | 3 µm |
| Phase | Inertsil CN-3 |
| Phase Type | Cyano |
| Pore Size | 100 A |
| Type | Column |
| USP | L10 |