All pictures shown are for illustration purpose only. Actual product may vary.
Part Number: 5020-86523
Inertsil Diol Column, 5µm, 1.5 x 75mm
Specification
| ID | 1.5 mm |
|---|---|
| Length | 75 mm |
| Manufacturer name | GL Sciences |
| Particle Size | 5 µm |
| Phase | Inertsil Diol |
| Phase Type | Diol |
| Pore Size | 100 A |
| Type | Column |
| USP | L20 |