All pictures shown are for illustration purpose only. Actual product may vary.
Part Number: 5020-86733
Inertsil HILIC Column, 3µm, 1.0 x 75mm
Specification
| ID | 1.0 mm |
|---|---|
| Length | 75 mm |
| Manufacturer name | GL Sciences |
| Particle Size | 3 µm |
| Phase | Inertsil HILIC |
| Phase Type | Diol |
| Pore Size | 100 A |
| Type | Column |
| USP | L20 |