All pictures shown are for illustration purpose only. Actual product may vary.
Part Number: 5020-11724
Inertsil HILIC Capillary Ex Column, 5µm, 0.7 x 50mm
Specification
| ID | 0.7 mm |
|---|---|
| Length | 50 mm |
| Manufacturer name | GL Sciences |
| Particle Size | 5 µm |
| Phase | Inertsil HILIC |
| Phase Type | Diol |
| Pore Size | 100 A |
| Type | Column |
| USP | L20 |