All pictures shown are for illustration purpose only. Actual product may vary.
Part Number: 5020-04365
Inertsil SIL-100A Prep Column, 5µm, 7.6 x 150mm
Specification
| ID | 7.6 mm |
|---|---|
| Length | 150 mm |
| Manufacturer name | GL Sciences |
| Particle Size | 5 µm |
| Phase | Inertsil SIL |
| Phase Type | Silica |
| Pore Size | 100 A |
| Type | Column |
| USP | L3 |