All pictures shown are for illustration purpose only. Actual product may vary.
Part Number: 5020-88024
InertSustainSwift C18 Column, 5µm, 4.6 x 75mm
Specification
| ID | 4.6 mm |
|---|---|
| Length | 75 mm |
| Manufacturer name | GL Sciences |
| Particle Size | 5 µm |
| Phase | InertSustainSwift C18 |
| Phase Type | C18 |
| Pore Size | 200 A |
| Type | Column |
| USP | L1 |