All pictures shown are for illustration purpose only. Actual product may vary.
Part Number: PSS845296
Spherisorb Cyano (CN) Column, 80A, 5µm, 4 x 125mm, 1pk
Specification
| ID | 4.0 mm |
|---|---|
| Length | 125 mm |
| Manufacturer name | Waters |
| Particle Size | 5 µm |
| Phase | Spherisorb Cyano (CN) |
| Phase Type | Cyano |
| Pore Size | 80 A |
| Type | Column |
| USP | L10 |