All pictures shown are for illustration purpose only. Actual product may vary.
Part Number: WAT094260
Symmetry Shield RP8 Column, 100A, 3.5µm, 4.6 x 50mm, 1pk
Specification
| ID | 4.6 mm |
|---|---|
| Length | 50 mm |
| Manufacturer name | Waters |
| Particle Size | 3.5 µm |
| Phase | Symmetry Shield RP8 |
| Phase Type | Polar Embedded |
| Pore Size | 100 A |
| Type | Column |
| USP | L7 |