All pictures shown are for illustration purpose only. Actual product may vary.
Part Number: UKP07
Unison UK-Phenyl 500 x 4.6mm 3µm
Specification
| ID | 4.6 mm |
|---|---|
| Length | 500 mm |
| Manufacturer name | IMTAKT |
| Particle Size | 3 µm |
| Phase | Unison UK-Phenyl |
| Phase Type | Phenyl |
| Pore Size | 130 A |
| Type | Column |
| USP | L11 |