All pictures shown are for illustration purpose only. Actual product may vary.
Part Number: 186003027
XBridge BEH C18 Column, 130A, 3.5µm, 3 x 100mm, 1pk
Specification
| ID | 3.0 mm |
|---|---|
| Length | 100 mm |
| Manufacturer name | Waters |
| Particle Size | 3.5 µm |
| Phase | XBridge BEH C18 |
| Phase Type | C18 |
| Pore Size | 130 A |
| Type | Column |
| USP | L1 |