All pictures shown are for illustration purpose only. Actual product may vary.
Part Number: AM12S05-2546WT
YMC-Pack ODS-AM Column, 120A, 5µm, 4.6 x 250mm
Specification
| ID | 4.6 mm |
|---|---|
| Length | 250 mm |
| Manufacturer name | YMC |
| Particle Size | 5 µm |
| Phase | YMC-Pack ODS-AM |
| Phase Type | C18 |
| Pore Size | 120 A |
| Type | Column |
| USP | L1 |