All pictures shown are for illustration purpose only. Actual product may vary.
Part Number: TA12S03-1001WT
YMC-Triart C18 Column, 120A, 3µm, 1.0 x 100mm
Specification
| ID | 1.0 mm |
|---|---|
| Length | 100 mm |
| Manufacturer name | YMC |
| Particle Size | 3 µm |
| Phase | YMC-Triart C18 |
| Phase Type | C18 |
| Pore Size | 120 A |
| Type | Column |
| USP | L1 |