All pictures shown are for illustration purpose only. Actual product may vary.
Part Number: 880952-714
ZORBAX 300A SCX Modified 4.6 x 250mm 5µm Column
Specification
| ID | 4.6 mm |
|---|---|
| Length | 250 mm |
| Manufacturer name | Agilent |
| Particle Size | 5 µm |
| Phase | ZORBAX SCX |
| Phase Type | SCX |
| Pore Size | 300 A |
| Type | Column |
| USP | L9 |