All pictures shown are for illustration purpose only. Actual product may vary.
Part Number: 880668-901K
ZORBAX Bonus-RP 4.6 x 250mm 5µm Method Validation Kit
Specification
| ID | 4.6 mm |
|---|---|
| Length | 250 mm |
| Manufacturer name | Agilent |
| Particle Size | 5 µm |
| Phase | ZORBAX Bonus-RP |
| Phase Type | Polar Embedded |
| Pore Size | 80 A |
| Type | Validation Kit |
| USP | L60 |