All pictures shown are for illustration purpose only. Actual product may vary.
Part Number: 993967-906
ZORBAX Eclipse XDB-C8 4.6 x 150mm 5µm Column
Specification
| ID | 4.6 mm |
|---|---|
| Length | 150 mm |
| Manufacturer name | Agilent |
| Particle Size | 5 µm |
| Phase | ZORBAX Eclipse XDB-C8 |
| Phase Type | C8 |
| Pore Size | 80 A |
| Type | Column |
| USP | L7 |