All pictures shown are for illustration purpose only. Actual product may vary.
Part Number: CAB-46.150.0310
Cannsep B Column, 100A, 3µm, 4.6 x 150mm
Specification
| ID | 4.6 mm |
|---|---|
| Length | 150 mm |
| Manufacturer name | SiELC |
| Particle Size | 3 µm |
| Phase | Cannsep B |
| Phase Type | Cannabis |
| Pore Size | 100 A |
| Type | Column |