All pictures shown are for illustration purpose only. Actual product may vary.
Part Number: 95810-602
HALO 90A C18 Column, 5µm, 10 x 100mm
Specification
| ID | 10.0 mm |
|---|---|
| Length | 100 mm |
| Manufacturer name | Advanced Materials Technology |
| Particle Size | 5 µm |
| Phase | HALO C18 |
| Phase Type | C18 |
| Pore Size | 90 A |
| Type | Column |
| USP | L1 |