All pictures shown are for illustration purpose only. Actual product may vary.
Part Number: 91813-613
HALO 90A PFAS C18 Column, 2µm, 3 x 100mm
Specification
| ID | 3.0 mm |
|---|---|
| Length | 100 mm |
| Manufacturer name | Advanced Materials Technology |
| Particle Size | 2 µm |
| Phase | HALO PFAS C18 |
| Phase Type | PFAS |
| Pore Size | 90 A |
| Type | Column |