All pictures shown are for illustration purpose only. Actual product may vary.
Part Number: 5020-15989
Inertsil SIL-150A Guard Column, 5µm, 1.0 x 33mm, 1pk
Specification
| ID | 1.0 mm |
|---|---|
| Length | 33 mm |
| Manufacturer name | GL Sciences |
| Particle Size | 5 µm |
| Phase | Inertsil SIL |
| Phase Type | Silica |
| Pore Size | 150 A |
| Type | Guard |
| USP | L3 |