All pictures shown are for illustration purpose only. Actual product may vary.
Part Number: 5020-91049
InertSustain AX-C18 Column, 3µm, 4.6 x 50mm
Specification
| ID | 4.6 mm |
|---|---|
| Length | 50 mm |
| Manufacturer name | GL Sciences |
| Particle Size | 3 µm |
| Phase | InertSustain AX-C18 |
| Phase Type | Mixed-Mode |
| Pore Size | 200 A |
| Type | Column |
| USP | L78 |