All pictures shown are for illustration purpose only. Actual product may vary.
Part Number: 5020-16189
InertSustain C8 Capillary Ex Column, 3µm, 0.7 x 150mm
Specification
| ID | 0.7 mm |
|---|---|
| Length | 150 mm |
| Manufacturer name | GL Sciences |
| Particle Size | 3 µm |
| Phase | InertSustain C8 |
| Phase Type | C8 |
| Pore Size | 100 A |
| Type | Column |
| USP | L7 |