All pictures shown are for illustration purpose only. Actual product may vary.
Part Number: 690975-902
Poroshell 120 EC-C18, 2.7µm, 4.6 x 250mm, Column
Specification
| ID | 4.6 mm |
|---|---|
| Length | 250 mm |
| Manufacturer name | Agilent |
| Particle Size | 2.7 µm |
| Phase | Poroshell EC-C18 |
| Phase Type | C18 |
| Pore Size | 120 A |
| Type | Column |
| USP | L1 |