All pictures shown are for illustration purpose only. Actual product may vary.
Part Number: 97505-154630
Syncronis HILIC, 5µm, 150 x 4.6mm, Column
Specification
| ID | 4.6 mm |
|---|---|
| Length | 150 mm |
| Manufacturer name | Thermo Scientific |
| Particle Size | 5 µm |
| Phase | Syncronis HILIC |
| Phase Type | Zwitterionic |
| Pore Size | 100 A |
| Type | Column |