All pictures shown are for illustration purpose only. Actual product may vary.
Part Number: BA99S05-0204GC
YMCbasic Guard Cartridge, 200A, 5µm, 4.0 x 20mm, 5pk
Specification
| ID | 4.0 mm |
|---|---|
| Length | 20 mm |
| Manufacturer name | YMC |
| Particle Size | 5 µm |
| Phase | YMCbasic |
| Phase Type | C8 |
| Pore Size | 200 A |
| Type | Guard |
| USP | L7 |